O Gimoto


Lombardská tradice

Italská značka Gimoto navazuje na více než 120 let starou rodinnou tradici výroby koženého oblečení. Od roku 1978 se specializuje čistě na motocyklové oblečení šité na míru a doplňky. V kombinézách Gimoto závodí jezdci MS Superbiků, Supersportů, Superstocků a národních šampionátů. Obdobně je tomu v kategorii Motard. Především však jezdí v kombinézách Gimoto mnoho privátních jezdců, kteří o svém vybavení musí přemýšlet, neboť si jej pořizují sami.

Gimoto je také dodavatelem oficiálního oblečení pro značky BMW, Aprilia, KTM, Kawasaki a Husqvarna.

Špičkové technologie, proslulý italský design

Gimoto šije z prémiových kůží zpracovaných v Itálii. Pro své oblečení a ochranné prvky používá pokrokové materiály a nejnovější technologie, patří například mezi přední značky ve vývoji airbagových technologií pro motorkáře.

Díky výrobě oděvů na míru má zákazník možnost maximální individualizace počínaje velikostí přes design až po technickou specifikaci svého nového motooděvu.

Značka pochází ze severní Itálie z oblasti Lombardie, kde to motorismem žije. Jen o 20 km dál se nachází slavný okruh Monza, o 70 km dál legendární Moto Guzzi, dalších 70 km Moto Morini, za hodinu a půl jste u Ducati. Nadšení pro svět motorismu panuje i ve vedení značky Gimoto, se kterým nás pojí úzké obchodní i přátelské vazby. Zájemce rádi pozveme na exkurzi do výrobních prostor Gimoto.

Oděvy Gimoto jsou vyrobeny ve vlastní manufaktuře v Itálii.