FAQ

Kde se vyrábí kombinézy GIMOTO?

V Itálii, v městečku Cassano d’Adda poblíž Milána. 100% MADE IN ITALY

Co všechno je možné na produktech Gimoto personalizovat?

Veškeré rozměry přesně Vám na míru, kompletní design, integraci airbagu, kompletní konfiguraci chráničů a funkčních prvků. Možnosti konfigurátoru na mateřském webu GIMOTO jsou pouze menší ukázkou toho, co vše je možné.

Mohu si integrovaný Airbag po vystřelení sám znovu nabít (připravit) k dalšímu použití?

Ano. Budete k tomu potřebovat pouze 1 až 2 (dle typu Airbagu) nové plynové cartridge (bombičky) a speciální nástroj. Cena jedné originální plynové cartridge je přibližně 700 Kč. Nástroj potřebujete pouze jeden navždy a jeho cena je přibližně 180 Kč.

Mohu si objednat integrovaný Airbag pouze do jednodílné kombinézy nebo i do dvoudílné kombinézy?

Ano, vedle modelů Airbagu, které jsou vyvinyty speciálně pro jednodílné závodní kombinézy, nabízí GIMOTO integrovaný Airbag také do dvoudílné kombinézy nebo kožené bundy.

Nabízí GIMOTO provedení designu tiskem?

Ano. GIMOTO disponuje špičkovou technologií pro provedení designu tiskem. Zadat si tak můžete takřka neomezené designové kreace včetně barevných přechodů a textur. Zároveň získáte kombinézu s minimem prošití, což prospívá odolnosti i komfortu kombinézy.

Poskytuje GIMOTO na své výrobky také SERVIS?

Ano. GIMOTO poskytuje na své výrobky servis, který je prováděn rukama nejpovolanějšíma, tedy přímo ve výrobě GIMOTO.

Jaké jsou dodací lhůty?

Nejrychlejší dodací lhůty jsou na podzim a na samém začátku zimy – přibližně 4 týdny. S blížící se motocyklovou sezónou dodací lhůty narůstají.